Balık Erkeği ile Aslan Kadını arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Balık Erkeği ile Aslan Kadını arasındaki uyum

2007-08-02 07:04:19

Balık Erkeği ile Aslan Kadını arasındaki uyum:

Sizi gerçek bir erkek yapacak tek kadın, Aslan burcundandır. Sziden yeteneklerinizi kullanmanızı bekler, çünkü hayatın boşu boşuna akıp gitmesine hayatın boşu boşuna akıp gitmemesine izin veren bir insanla birlikte olamaz. Eğer onunla birlikte yaşamayı gerçekten istiyorsanız, parolasının "hareket" olduğunu bilin.


Görüyorsunuz, Aslan kadını sizin gücünüzden ve yeteneğinizden çok fazla şey beklemiyor. Aslında siz sakin, içine kapanık bir şekilde seviyorsunuz, rüyalara dalmak için özgürlüğe ihtiyacınız var. Hiç istemeseniz de Aslan kadını, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek bir kadındır.

Aslan kadını seks konusunda da Balığa özgü romantizmden pek hoşlanmayacaktır. O, son derece tutkuludur ve "kurbanlarına" soluk bile aldırmaz. Sevilmeyi ister ve kendisine kur yapılmasından hoşlanır. Neyse ki siz alçakgönüllü bir insansınız ve onu bu açıdan tatmin edeceksiniz. Aslan kadınını başka bir sevgiliye hayal kırıklığına uğratmak, sizin için aptalca olurdu, çünkü herkes, bu kadınla birlikte olduğunuz için size gıpta edecektir.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası