Balık Erkeği ile Kova Kadını arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Balık Erkeği ile Kova Kadını arasındaki uyum

2007-08-02 07:09:36

Balık Erkeği ile Kova Kadını arasındaki uyum:

Kova kadınını, büyük olasılıkla meydanda herhangi bir yardım organizasyonu için para toplarken tanıdınız. Anlayışlı bir insan olarak, kumbarasına 500.000 TL. atmakta hiç tereddüt etmediniz. Sizin yüce gönüllülüğünüz Kova kadınını etkiledi ve bir ilişki başladı bile.


Birbirinizi daha iyi tanıdığınızda onun idealleri olduğunu, geleneklerden ve tabulardan hoşlanmadığını hemen fark edeceksiniz. Onun için önemli olan dünyayı kökten değiştirmektir. Bunun nasıl olacağını kendisi de bilmez, ama önemli olan değişimdir.

İlginç, alışılmamış bir kadındır, bu kesin. Ama onunla uzun bir beraberlik biraz olasılık dışı görünüyor, özellikle de sadece bedensel olarak birbirinizi çekiyorsanız. Çünkü Kova kadınının sekse olan ilgisi çabuk geçer ve ondan sonra konuşacak çok şeyinizin olmadığını fark edersiniz.

Uzun bir ilişki ya da evlilik için, bayan Kovayı anlamayı öğrenmek zorundasınız. Bu kolay değildir, ama siz buna diğer burçlardan daha yatkınsınız. Ortak ilgi alanlarınız, örneğin çocuklar, sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası