Balık Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Balık Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum

2007-08-01 13:55:17

Balık Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum:

Hiçbirşey Koç erkeğini kolay kolay heyecanlandıramaz. Balık kadınının değişken fikirleri bile, onu pek ilgilendirmez. O, gerçekçi biridir. Belki de sağlam Koç erkeği, Balık kadını için doğru seçimdir. Sizi korumak isteyecektir. Zaten siz de "koca" rolünü severek üstlenen bir erkek istemektesiniz.


Size tamamen sahip olmak istemesi, bazen hoşunuza gitmeyebilir. O zaman ona, az da olsa özgürlüğünüzden vazgeçmek istemediğinizi anlatmalısınız. Belki sizin isteklerinizle, Koç erkeğinin ihtiyaçları arasında bir orta yol bulabilirsiniz.

Bunun dışında Koç erkeği yumuşak bir tip değildir, hayatını rutin bir şekilde yürütmek istemez. Değişimleri ve riski sever. Bir akşam eve gelidğinde gururla, güvenli işini bırakıp arkadaşlarıyla bir dükkan açacağını söyleyebilir.

Genelde huylarından vazgeçmez. Koç, karar almaya bayılır. Onun için yanlış bir karar, hiç olmamasında daha iyidir. Hava atmaktan da hoşlanır. Her şeyden önce "kadın milleti" dediği insanların karşısındaki gösterişli tavırlarına alışmak zorunda kalacaksınız.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası