Boğa Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Boğa Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum

2007-08-01 09:49:27

Boğa Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum:

Her zaman düşünmeye değer bir konu da aynı burçtan doğanların uyum içinde beraber olup olmayacaklarıdır, çünkü kendi hatalarınızı ve zayıflıklarınızı eşinizde hemen göreceksiniz. Yine de "Boğa-Boğa" birlikteliği ideal bir evliliğe dönüşebilir, çünkü ikisi de Venüs yıldızı tarafından yönetilir, bu yüzden aynı derecede heyecanlı birisinin doldurabileceği erotik istek ve ihtiyaçlara sahiptirler. Boğa kendi yoluna gitmeye alışkındır. Bu yüzden ciddi fikir ayrılıklarından ilişkileri etkilenmez. Uzun bir birliktelik için ortak ilgi alanlarını ortaya çıkarıp beslemeleri gereklidir.


Boğa için hayatı sanat gibi yaşamak, diğerlerine göre daha kolaydır. Aslında bununla sadece aşağılık duygularınız örtmek ister. Bu ona, kendine güvenini bulması için yardımcı olur.


İkiniz de rahat bir yuvadan hoşlanırsınız. Özellikle de akşamlardan ve akşamları birbirinizin arkadaşlığından zevk alırsınız. Boğa erkeği hata yapmaktan nefret eder. Bu nedenle sizden fedakarlık bekler ki bu pek kolay değildir. Kötü zamanlarda ona destek olmanız ve tekrar özgüvenini kazanmasına yardım etmeniz için size özellikle ihtiyacı vardır.


Birçok ortak ilgi alanlarınız vardır. Aşk ve sadakatten aynı şeyleri anlarsınız. Bir Boğa eşine, sadakatsizlik olarak nitelendirebileceği şaşkınlıklar yaşatmaz. Böyle bir güven eksikliği beraberliğin bozulması için yeterli bir sebep olur.


İkisi de çocukları sevdiği için, çocuklar Boğaları birbirine daha çok bağlayacaktır.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası