Terazi Kadını ile Kova Erkeği arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Terazi Kadını ile Kova Erkeği arasındaki uyum

2007-08-01 12:50:14

Terazi Kadını ile Kova Erkeği arasındaki uyum:

Kova erkeğinin sevgilisi veya karısı olmadan önce onun arkadaşı olmalısınız. Aklın sesini dinleyen bir erkektir. Eğer duygusal olarak yakınlaşabilirseniz, fiziksel olarak da yanına yaklaşılabilir. Cinsel doyuma ancak duygusal uyumu sağladığınızda ulaşacaksınız. Ve böyle bir şey de bir gecede olmaz.


Siz Terazi kadını için bu uyumu sağlamak çok zor olmayacaktır. İkiniz de gerçeklik ve eşitlik arayışı içindesiniz. Herhalde birbirinizi greenpeace gsterilerinden tanıyorsunuz.

Politik liderler size çok anlam ifade etmiyor, ama Kova erkeğinin evin pratik sorunlarından çok, toplumsal sorunlarla ilgilenmesini de anlayışla karşılamalısınız. hem zaten siz de ilerleme tarftarısınız ve severek onun gibi kararından dönmeyen bir devrimci olursunuz.

Eğer Kovayı avlamayı başardıysanız, onu kendinize bağlamaya kalkışmayın. Özgürlüğünü sever. Sizin gibi sakinliği ve güzel biri için bu hoş olmayabilir.

Kova erkeği idealist olmasına rağmen romantik değildir. Ona ayak uydurmak çok yorucudur, ama buna değer. Evde çocuklarınız varsa, onu daha sık evde görürsünüz.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası