Yengeç Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Yengeç Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum

2007-08-01 11:23:03

Yengeç Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum:

Bir çoğunun görüşüne görei Aslan erkeği rüyalarınızın erkeği ve ideal eşiniz olabilir.


Bu adamla ilişkiye girmek için son adımı atmadan önce, gerekli koşuların hazır olup olmadığını ölçüp biçmek gerek .


Aslan sahneye hayvanlar alemindeki babası gibi görkemli şekilde çıkar.Ama gerçekte kendine güveni eksiktir. Siz de ona kendine değer vermesi için yardım etmek yerine, daha çok kendinizle ilgilenirsiniz. Bu kusurunu "Hoooa, şimdi sahneye çıkıyorum "la kapamaya çalışır.


Her zaman en büyük olduğunu düşünür ve öyle haraket eder.


Hata ve eksikliklerini anlamak ve kabullenmek, Aslanların hiç aklına gelmez. Ama eksikliklerini görüp bu konuda çalışan insanlardan hoşlanırlar. Ayrıca eksik olan alçak gönüllülükleri, size fazlaca sorun yaratabilir. Oi yola gelmek ve hakzıs olduğunu kabullenmek yerine gerçekleri kendine ve "amacına uyacak" şekilde "çarpıtan" biridir.


Sizin için imkansız değil, ama zor olan,Aslan erkeğin cazibesine yenilmektir. Eğer kendisine uygun olduğunuza inanırsa kaçış yolunuz, yok demektir. Karakterleriniz tamamen ters düşen şeyler yapacak ve yakında kendinizi tanıyamayacaksınız. Sizi öylesine etkileyecektir ki onun dediği her şeyi yapacaksınız. Onun yanında kişiliğinizi kaybetme tehlikesi içindesiniz.


Yine de yapısı, sizin üzeriniz de pozitif bir etki yaratacaktır. Sizi sığınagınızdan çıkarır, tekrar zırhınıza bürünmenizi engeller.


Aslan erkeği, daima ve her yerde şef , ve mesleki hayatında olduğu kadar özel hayatında da şef olmayı emirler vermeyive emir almayı ister. Bu ihtiyaca ye-anıt vermek için gönüllü hesaplarınıza dayanmalısınız. Çocukları sevmesine rağmen, çok fazla çocuk sahibi olmak istemeyecektir. Dört duvar arasında bir çoçok sürüsü tarafından bozulmıyacak, düzenli bir hayatı sever.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası