Yengeç Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Yengeç Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum

2007-08-01 11:14:59

Yengeç Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum:

Siz,duygularınızı gizlemede, o ise açmada büyük zorluk çekiyor.Büyük olasılıkla ilişkide zorluklar yaratacak olan neredeyse klasik tartışma durumu.


Bu da yetmez, o kendini, kendisi gibilerden oluşan bir toplumda, güvenilir aile çemberinden daha rahat hisseder ve siz yengeç kadını olarak bu durumdan acı çekersiniz. dürüst ve neredeyse acımasız tarzıyla, özeklikle de seks konusunda, size kendini sevdirmeyi çalışmaktan çok,acı verecektir.ihtiyacınınz olan duygusal şevkati, bu erkek genelde size veremez.Ama bu, sizi gerçekten sevmediği anlamına gelmez.Koç ve Yengeç birbirlerine ateş ve su kadar terstir, ama zıt kutuplar birbirlerini çeker


Siz daima gayretli ve bir işe sonunu getirmek için başlayanlardansınız, buna karşın o daima yenilik arayışı içindedir.Genelde de ona ulaşamadan sıkılır. Bir şey için savaşabilir ama bunu gerçekten isterse.


Koç erkeği ile haraketli bir yaşam sürersiniz; değişimi ve sosyalliği sever. Çoğu zıtlıklarda, tartışmalar katlanılmaz olabilir. Fakat ikinizde kindar değilsiniz.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası