Yengeç Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum

AraNerede arasın
 
 

Yengeç Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum

2007-08-01 11:21:44

Yengeç Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum:

İkiniz de aynı burçtan doğduğunuz için iyi anlaşmalısınız. Eşiniz her zamanki gibi ruhunun derinliklerine daldığındai ona anlayış göstermelisiniz. Birbirinizi bir çok alanda tamamlarsınız. İkiniz için de seve seve daldığınız rüya aleminden banal gerçekliğe dönmek ve bu gerçekler dünyasına bir parça daha yakın olabilmek için çok pratik şeyleri bile kabullenmek zordur.


Yengeç erkeği saygılı ve hassas bir insandır. Eğer dediği dedik ve kendinizi ona göre yönlendireceğniz bir erkek arıyorsanız Yengeçle yakın ilişkiye girmemelisiniz.


Yengeç erkeği, omuzuna yaslanıp ağlayabileceğiniz bir tip olmanın aksine, kendi hüzünlü ruh haline çare olabilecek bir insana ihtiyaç duyan biridir,


Diğer yandan çalışkan, güvenilir ve üslendiği sorumlulukları ciddiye alan biridir. Yengeçler, talihsiz gibi görünen insanlardandır. Hayatları boyunca şansızlık, onların bir kabahati olmamasına rağmen, peşlerini bırakmaz. Mesleklerinde de pek başarılı değillerdir. Açlıktan nefesleri kokmaz, ama öyle çok büyük "şıçramalar" da yapamazlar. Yinede aniden beklenmedik bir şekilde zararlarını tazmin edeck hedeflere yönelirler.


O, evlilik konusunu tartışarak düşünür. Onunla nikah masasına oturmadan önce , uzun sürecek bir sınava hazır olmalısınız.


Yengeç yaratıcı yeteneklere sahiptir. Bu yüzden burç aralarında müzisyen, ressamların bulunduğu pek çok sanaçı vardır. Büyük bir olasılıkla, bu onun dünyaya yabancılığıyla da ilişkilidir. İkisi de her şeyi ciddiye almaya eğilimlidirler. Bu konuda birlikte çalışmalı, kendinizi ve hayatı daha soğukkanlı bir şekilde görmelisiniz.


Çocuk yetiştirme konusunda birbirinize uyumlusunuz, bu konuda sorun çıkmaz.


Yengeç erkeğinde beklediğiniz kadarını ona vermeye hazırsanız, önünüzde mutlu anlar vardır.

Yorum yap Yorum yap

Tavsiye et Tavsiye et

     RSSRss
 
© Copyright 2007-2011 Tüm Hakları Saklıdır
Site url:burclarfallar.com
Açıklama:Burçlar hakkında bilgi ve çeşitli online falların bulunduğu site.
İçindekiler: burçlar, fallar, burç uyumu, burç, yükselen burçlar, günlük burçlar, burç fal, burçların uyumu
© 2009 Powered by n45 | Galatasaray Ap. No:45/12 Maslak / İstanbul  |  Hizmet Şartları | Gizlilik Politikası